|   جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷  |   Friday, 22 February 2019  |   الجمعة, ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰  |  

درباره ما

شرکت زیست تغذیه سبز


شرکت زیست تغذیه سبز در سال 1393 با هدف تلفیق فیتوتراپی (گیاه درمانی مدرن) و احیای طب گیاهی در زمینه ساخت انواع فرآورده ها و داروهای گیاهی و طبیعی فعالیت خود را آغاز کرد.
واحد تحقیقات و پژوهش این شرکت و برند تجاری آن با نام اکسیر سبز در جهت استاندارد سازی و تولید فرآورده های گیاهی به بررسی و تحقیقات در حوزه فرمولاسیون دارویی سازگار با طب مدرن با محوریت داروهای طبیعی و گیاهی پرداخته است. همچنین تولید فرآورده ها و داروهای گیاهی برای بیماریهای خاص در دستور کار مرکز پژوهشی این شرکت قرار گرفته است.

پس از اخذ مجوز از سازمان غذا و داروی کشور در حال حاضر 6 عدد دمنوش تخصصی گیاهی این شرکت در حال تولید بوده و سایر محصولات نیز بزودی عرضه بازار خواهد شد.

دمنـوش های تخصصـی و گیـاهی اکسیـر سبـز صدرصد خالص و طبیعی؛ تهیه و تولید شده از مرغوبترین و ممتازترین گیـاهان دارویی ارگانیک و عـاری از سموم، جهت حفظ سلامت و تندرستـی شما تهیـه شده اند. دمنوش های گیـاهی با توجه به واکنش گـرمـایی با حـلالی مانند آب ساده ترین و موثرترین و سالم ترین راه استفاده از گیاهان دارویی می باشد و نسبت به سایر محصـولات و فرآورده هـای گیاهی ارجحیت دارند. در ترکیب دمنوش های گیاهی اکسیر سبز ازهیچ گـونه مواد نگهدارنده و طعم دهنده مصنوعی استفاده نشده است.

 

سلامتی را با دمنوش های تخصصی اکسیر سبز برایتان به ارمغان می آوریم.

همیشه سالم و سبز با محصولات اکسیر سبز